شاید یکی از زیباترین و پرهیجان ترین اتفاق هایی که می تونیم برای خودمون رغم بزنیم، خلق اندیشه ها و ایده های خودمونه!

بله در نگاه اول سخت به نظر میرسه چرا که معمولا درباره چیزایی ایده های بلندپروازانه داریم که چندان تخصصی داخلش نداریم و یا اگر تخصص داریم زمان، تیم مرتبط و خیلی چیزای دیگه رو نداریم. مثلا خیلی از وقتا یه چیز دکوراتیو یا کاربردی دیدم که دوست داشتیم بسازیمش و یا داشته باشیمش اما تنها به عنوان یک ایده تموم شده و دیگه بهش فکر نکردیم.

مینیفر اینجا یه قسمتی آماده کرده که می تونی ایده ات رو بسازی، و با ساخت و دیدن آنچه تا الان تصور می کردید لذت ببرید. مهمتر از این کار به این جا ختم نمیشه، وقتی ایده ات رو دیدی به اشتراک بذاری با مینیفر و به بقیه هم عرضه کنی و در حقیقت بشی عضوی از خانواده طراحی و ساخت مینیفر و طبق توافقی که انجام میشه از درامدش بهره مند بشی.

اینستاگرام

آپارات

دست به قلم شو!

طراح ها رو ارسال کن

گفتگو و نهایی سازی طرح

بررسی و شروع فرایند ساخت

ارائه نمونه اولیه

هر کاری که باید انجام بشه تنها در این صفحه است , به همین سادگی!

طراحی اولیه از آنچه در نظر دارید رو همراه با هرآنچه به نظرتون کمک میکنه تا تیم طراحی مینیفر بتونه متوجه بشه شما چه چیزی مد نظرتونه رو اینجا آپلود می کنید. (برای مثال با مداد روی کاغذ بکشید یا داخل نرم افزارهای رایج طراحی و اگر ایده مد نظرتون رو جایی دیدید تصویر اون رو ارسال کنید)

از اینجا آپلود کن

 • فایل ها را به اینجا بکشید

  بعد از اینکه این قسمت تموم شد تیم ما از طریق واتساپ با شما ارتباط برقرار می کنند و فرایند توافق طراحی و تولید آغاز میشه که شامل:

  • بررسی طرح اولیه
  • تکمیل و توافق روی طرح
  • تدوین توافق مالی (شامل تخمین هزینه ساخت نمونه اولیه و توافق بر میزان سهم حاصل از فروش احتمالی)
  • ارائه برنامه زمان بندی طراحی و تولید
  • ارائه محصول

  هست.

  پاسخگویی آنلاین مینیفر
  ارسال پیام از طریق واتساپ